Strona główna | Kalendarz
02 sierpnia 2017
Wyprawa naukowa FILIPINY 2017

W dniach 2-26 sierpnia 2017 r. grupa dziesięciu śmiałków, członków SKN Geologów UWr wraz z opiekunem, dr. Waldemarem Sroką przemierzać będzie malownicze wyspy Archipelagu Filipińskiego w ramach kolejnej wyprawy naukowej Koła - tym razem pod hasłem "FILIPINY 2017 - Procesy geologiczne w obrębie aktywnego łuku wyspowego". Na miejscu czekają na nas czynne wulkany, formy krasu kopiastego, rezerwaty przyrody i spotkania z miejscowymi geologami.

Kierownik wyprawy: Katarzyna Zboińska

Więcej informacji na facebooku: https://www.facebook.com/skng.uwr/

09 wrześœnia 2017
Wyprawa naukowa URAL 2017
Kolejną z planowanych w tym roku wypraw naukowych jest wspólny obóz SKN Geologów UWr i KN Geologów UAM na Uralu. Ośmioro studentów z Wrocławia i Poznania uda się na Wschód w dniach 9-29 września 2017 r. Wyjazd poświęcony będzie geologii regionalnej, górnictwu, technikom wydobywczym, petrologii, mineralogii oraz tektonice środkowej i południowej części Uralu.
Kierownicy wyjazdu: Andrzej Korzekwa (UWr) oraz Jakub Sauermann (UAM)
Fanpage: https://www.facebook.com/URAL2017.UWR.UAM/
22 wrześœnia 2017
III Ogólnopolskie Forum GEO-PRODUKT
Miłośnikom geoturystyki i edukacji geologicznej polecamy wzięcie udziału w III Ogólnopolskim Forum GEO-PRODUKT: od geoedukacji do innowacji, które odbędzie się w Arboretum Uniwersytetu Wrocławskiego w Wojsławicach w dniach 22-24 września 2017 r. Konferencję organizuje Geopark Przedgórze Sudeckie przy wsparciu wolontariuszy z naszego Koła.
Info: http://geoprodukt2017.geopark.org.pl/ oraz https://www.facebook.com/GeoparkPrzedgorzeSudeckie/
12 paŸździernika 2017
IV Ogólnopolski Zjazd Studenckich Kół Geologicznych 2017
Już w październiku odbędzie się kolejna, czwarta już edycja organizowanej przez SKN Geologów konferencji: Ogólnopolskiego Zjazdu Studenckich Kół Geologicznych! Hasłem przewodnim IV Zjazdu będą Góry Izerskie, które staną  się głównym celem zaplanowanych podczas wydarzenia wycieczek terenowych.
IV Zjazd odbędzie się w Szklarskiej Porębie w dniach 12-15.10.2017 r. Więcej informacji: https://www.facebook.com/zjazd.geologow/
Zapraszamy - nie może Was zabraknąć!
19 paŸździernika 2017
24 Sesja Sekcji Petrologii PTMin
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji "24th Session of the Petrology Group of the Mineralogical Society of Poland". Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 19-22 października we Wrocławiu i organizowania jest przez Uniwersytet Wrocławski oraz Uniwersytet Przyrodniczy.
Więcej informacji: http://ptmin2017.ing.uni.wroc.pl/index.html
SKN Geologów UWr © 2016 - Wszystkie prawa zastrzeżone
System by karo-net.pl | Logo by wojciech.zasina.net